- MDF97-5S-3.5C
MDF97-5S-3.5C
Hirose Electric Americas
Rectangular Connector Housing - Receptacle - Female Socket - 5 Position - 0.138" (3.50mm) Pitch - Crimp Termination - Cable Mo ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bag Packaging
Description
Rectangular Connector Housing - Receptacle - Female Socket - 5 Position - 0.138" (3.50mm) Pitch - Crimp Termination - Cable Mount - 100 Pcs. Per Bag.