CD3-A3-DU-W-30-240AC-2
Heinemann Electric Canada
Circuit Breaker - 3 Pole - 240 Vac or 125 Vdc Maximum - 50/60 Hz - 30A - Back Terminals - Medium Delay Std. Inrush - Series Tr ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Circuit Breaker - 3 Pole - 240 Vac or 125 Vdc Maximum - 50/60 Hz - 30A - Back Terminals - Medium Delay Std. Inrush - Series Trip - Back Mount.