CD3-A3-DU-W-30-240AC-1
Heinemann Electric Canada
Circuit breaker - 30 A - 250 VAC - 125 VDC - 50/60 Hz - Long time delay - 3 Poles
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +