AM3R-C3-LC07D-A-60-3
Heinemann Electric Canada
Circuit Breaker - Hydromagnetic - 3 Pole - 250V - 60A - Short Delay.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +