AM2R-D3-LC07D-A-10-2
Heinemann Electric Canada
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 2Pole 10A 240VAC 80VDC
Description +
Search Keywords: AM2RD3LC07DA102
  • Part No:
    AM2R-D3-LC07D-A-10-2
  • Alias/AKA:
  • HTS:
    853620
  • Voltage Rating:
    240,80 VAC|VDC
  • Current Rating:
    10 A
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C