AM2R-B3-LC07D-A-60-3
Heinemann Electric Canada
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 2Pole 60A 80VDC
Description +
Search Keywords: AM2RB3LC07DA603
  • Part No:
    AM2R-B3-LC07D-A-60-3
  • HTS:
    853620
  • Voltage Rating:
    80 VDC
  • Current Rating:
    60 A
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C