- AM1-B3-A-25-3
AM1-B3-A-25-3
Heinemann Electric Canada
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 1Pole 25A 277VAC/480VAC
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description