- AM1-A3-A-15-3
AM1-A3-A-15-3
Heinemann Electric Canada
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 1Pole 15A 277VAC
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Certificate of Compliance Guarantee
Description