CART1A80DC12-S-680-M
Hasco Relays
Automotive Relay - 1 Form A - 12VDC Coil - 80A 75VDC Svitching - 680Ohm Resistor - Sealed - Mounting Tab.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +