- 1310-4C-24A
1310-4C-24A
Guardian Electric / Kelco
General Purpose - Enclosed Relay - 4PDT - 5A - 24VAC Coil - 160 Ohm Coil - Plug In.
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Discontinued
Certificate of Compliance Guarantee
Description