71MAS30-01-1-08N
Grayhill
Switch Rotary SP8T 8 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +