53M15-03-2-12N
Grayhill
Rotary Switch, 12 Positions, Dp12T, On-On, Latched, 0.25A, 30Vdc, Solder Terminal, Shaft Type
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +