EW63SBG-3P063B
Fuji Electric
Earth Leakage Circuit Breaker - 3 Pole - 63A Rated Current - 100 to 440VAC - 30mA Rated Sensitive Current - Screw Terminals.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +