EW50RBGU-3P030C-RRA
Fuji Electric
Earth Leakage Circuit Breaker - 3 Pole - 30A Rated Current - 440VAC - 100mA Rated Sensitive Current - 50AF Frame Size - Screw ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Earth Leakage Circuit Breaker - 3 Pole - 30A Rated Current - 440VAC - 100mA Rated Sensitive Current - 50AF Frame Size - Screw Terminals.