BW400SAGU-2P400SB
Fuji Electric
Circuit Breaker Thermal Magnetic 2Pole 400A 690VAC/250VDC
Description +
Search Keywords: BW400SAGU2P400SB
  • Part No:
    BW400SAGU-2P400SB
  • Voltage Rating:
    690,250 VAC|VDC
  • Number of Poles:
    2
  • Current Rating:
    400 A