BW400RAGU-3P350SB
Fuji Electric
Circuit Breaker Thermal Magnetic 3Pole 350A 690VAC/250VDC
Description +
Search Keywords: BW400RAGU3P350SB
  • Part No:
    BW400RAGU-3P350SB
  • Voltage Rating:
    690,250 VAC|VDC
  • Number of Poles:
    3
  • Current Rating:
    350 A