BW400HAGU-2P300
Fuji Electric
Circuit Breaker Thermal Magnetic 2Pole 300A 690VAC/250VDC
Description +
Search Keywords: BW400HAGU2P300
  • Part No:
    BW400HAGU-2P300
  • Voltage Rating:
    690,250 VAC|VDC
  • Number of Poles:
    2
  • Current Rating:
    300 A