BW250JAGU-3P175SB
Fuji Electric
Circuit Breaker Thermal Magnetic 3Pole 175A 690VAC/250VDC
Description +
Search Keywords: BW250JAGU3P175SB
  • Part No:
    BW250JAGU-3P175SB
  • Voltage Rating:
    690,250 VAC|VDC
  • Number of Poles:
    3
  • Current Rating:
    175 A