BW250JAGU-2P250
Fuji Electric
Circuit Breaker Thermal Magnetic 2Pole 250A 690VAC/250VDC
Description +
Search Keywords: BW250JAGU2P250
  • Part No:
    BW250JAGU-2P250
  • Voltage Rating:
    690,250 VAC|VDC
  • Number of Poles:
    2
  • Current Rating:
    250 A