BW250EAGU-3P150SF
Fuji Electric
Circuit Breaker Thermal Magnetic 3Pole 150A 690VAC/250VDC
Description +
Search Keywords: BW250EAGU3P150SF
  • Part No:
    BW250EAGU-3P150SF
  • Voltage Rating:
    690,250 VAC|VDC
  • Number of Poles:
    3
  • Current Rating:
    150 A