BW250EAGU-2P160SF
Fuji Electric
Circuit Breaker Thermal Magnetic 2Pole 160A 690VAC/250VDC
Description +
Search Keywords: BW250EAGU2P160SF
  • Part No:
    BW250EAGU-2P160SF
  • Voltage Rating:
    690,250 VAC|VDC
  • Number of Poles:
    2
  • Current Rating:
    160 A