BW250EAGU-2P125SB
Fuji Electric
Circuit Breaker Thermal Magnetic 2Pole 125A 690VAC/250VDC
Description +
Search Keywords: BW250EAGU2P125SB
  • Part No:
    BW250EAGU-2P125SB
  • Voltage Rating:
    690,250 VAC|VDC
  • Number of Poles:
    2
  • Current Rating:
    125 A