BW125JAGU-3P090SB
Fuji Electric
Circuit Breaker Thermal Magnetic 3Pole 90A 690VAC/250VDC
Description +
Search Keywords: BW125JAGU3P090SB
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Fuji Electric
  • Part No:
    BW125JAGU-3P090SB
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Type:
    Thermal Magnetic
  • Voltage Rating:
    690,250 VAC|VDC
  • Number of Poles:
    3
  • Current Rating:
    90 A