FKFSXEIHM0.032768-T3
Fox Electronics
Crystal (Tuning Fork) - 32.768 kHz - ±20ppm - 12.5pF - 65 kOhms ESR - Fundamental Operating Mode - 4-SMD, Flat Lead, 3 Leads - ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Crystal (Tuning Fork) - 32.768 kHz - ±20ppm - 12.5pF - 65 kOhms ESR - Fundamental Operating Mode - 4-SMD, Flat Lead, 3 Leads - Surface Mount - T&R.