FC4SDCBMF3.6864-T1
Fox Electronics
Crystal - 3.6864 MHz - ±50ppm Stability - ±30ppm Tolerance - 20pF - 200 Ohms - Fundamental - HC-49/US - Surface Mount.
Description +