- VS-24MBU-E
VS-24MBU-E
FCL Components America, Inc. (FCAI)
Power Relay 24VDC 10A SPST-NO(29.2x12.9x25.3)mm THT
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Tray Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: VS24MBUE
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:FCL Components America, Inc. (FCAI)
Part No:VS-24MBU-E
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536490075
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
25 -
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:24 V