LSSC-250M-00
Fastron
Leaded Suppression Coil - 25μH ±20% - 3A - DCR: 46mΩ - Axial Through Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BOX Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +