77A-331M-01
Fastron
Leaded Suppression Coil - 330μH ±20% - DCR: 0.60 - 1.4A - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +