77A-103M-00
Fastron
Leaded Suppression Coil - 10000μH ±20% - DCR: 14.4 - 0.30A - Loose/Box
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +