14HVP-100M-50
Fastron
Pluggable Inductor for High Voltages - 10μH ±20% - 14.00A - DCR: 0.050Ω - Through Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +