1008AS-010K-04
Fastron
Wire-wound Ceramic RF Chip Inductor - 10nH ±10% - 1000mA - DCR: 0.08Ω
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +