07HCPLP-471M-51
Fastron
Pluggable Inductor for High Currents - 470μH ±20% - 0.85A - DCR: 1.55Ω - Through Hole
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +