07HCPLP-1R5M-51
Fastron
Pluggable Inductor for High Currents - 1.5μH ±20% - 10.50A - DCR: 0.02Ω - Through Hole
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +