07HCPLP-100M-51
Fastron
Pluggable Inductor for High Currents - 10μH ±20% - 5.50A - DCR: 0.05Ω - Through Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +