0603AQC-010J-08
Fastron
Wire-wound Ceramic Chip Inductor - 10nH ±5% - 2.70A - DCR: 0.05Ω
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +