Search Keywords: 2506033007Y3
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Fair-Rite Products
  • Part No:
    2506033007Y3
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    4000
  • Dimension:
    1.75 x 0.95 x 0.95mm mm
  • Maximum DC Current:
    3 A
  • Impedance:
    30 Ohm