DTD120-19SX-F-W6
ETA-USA Power
AC-DC Pwr Sply - Tabletop - 120W - In: 90 to 264Vac - IEC320-C14 - Out: 19Vdc@6.3A - 1M - 4 Pin DIN
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +