50M100150F025
Essentra
Slotted Fillister Machine Screw - 0.709 in (18.0 mm) Head Diameter - 0.276 in (7.0 mm) Head Height - 0.984 in (25.0 mm) Thread ...
Description +
Slotted Fillister Machine Screw - 0.709 in (18.0 mm) Head Diameter - 0.276 in (7.0 mm) Head Height - 0.984 in (25.0 mm) Thread Length - M10 x 1.5 Thread Size - Nylon 6/6 - Natural.