50M060100G040
Essentra
Phillips Fillister Machine Screw - 0.472 in (12.0 mm) Head Diameter - 0.181 in (4.6 mm) Head Height - 1.575 in (40.0 mm) Threa ...
Description +
Phillips Fillister Machine Screw - 0.472 in (12.0 mm) Head Diameter - 0.181 in (4.6 mm) Head Height - 1.575 in (40.0 mm) Thread Length - M6 x 1.0 Thread Size - Nylon 6/6 - Natural.