B82498F1222J000
Epcos
SMT Inductor - Drum Core - 2.2 µH - ±5% Tolerance - 130 mA - Unshielded - 1.6Ohm Max DCR - 0805 (2012 Metric) Package - Surfac ...
Description +
SMT Inductor - Drum Core - 2.2 µH - ±5% Tolerance - 130 mA - Unshielded - 1.6Ohm Max DCR - 0805 (2012 Metric) Package - Surface Mount.