B82442H1393K000
Epcos
SMT Inductor - Drum Core - 39 µH - ±10% Tolerance - 520 mA - Unshielded - 580mOhm Max DCR - 2220 (5650 Metric) Package - Surfa ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
SMT Inductor - Drum Core - 39 µH - ±10% Tolerance - 520 mA - Unshielded - 580mOhm Max DCR - 2220 (5650 Metric) Package - Surface Mount.