B72530E0200K062
Epcos
Varistor - 20VAC / 26VDC Voltage Rating - 33V Varistor Voltage - 400A Surge Current - 1.9 J Surge Energy - 1210 (3225 Metric) ...
Description +
Varistor - 20VAC / 26VDC Voltage Rating - 33V Varistor Voltage - 400A Surge Current - 1.9 J Surge Energy - 1210 (3225 Metric) Package - PCB Mount.