B72210S2321K101
Epcos
Varistor - 320VAC / 420VDC Voltage Rating - 510V Varistor Voltage - 3.5 kA Surge Current - 67 J Surge Energy - Radial Leaded - ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Varistor - 320VAC / 420VDC Voltage Rating - 510V Varistor Voltage - 3.5 kA Surge Current - 67 J Surge Energy - Radial Leaded - PCB Mount.