B41693A7687Q7
Epcos
Aluminum Electrolytic Capacitor - 680 µF - -10%/+30% Tolerance - 40 V - 160mOhm @ 100Hz ESR - Axial, Can Package - Through Hol ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Aluminum Electrolytic Capacitor - 680 µF - -10%/+30% Tolerance - 40 V - 160mOhm @ 100Hz ESR - Axial, Can Package - Through Hole.