B32913A3224M189
Epcos
Film Capacitor - 0.22 µF - ±20% Tolerance - 330VAC / 760VDC - Polypropylene (PP), Metallized - PC Pins - Radial Package - Thro ...
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Film Capacitor - 0.22 µF - ±20% Tolerance - 330VAC / 760VDC - Polypropylene (PP), Metallized - PC Pins - Radial Package - Through Hole.