B32798G4256K000
Epcos
Film Capacitor - 25 µF - ±10% Tolerance - 400VAC / 1050VDC - Polypropylene (PP), Metallized - PC Pins - Radial Package - Throu ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Film Capacitor - 25 µF - ±10% Tolerance - 400VAC / 1050VDC - Polypropylene (PP), Metallized - PC Pins - Radial Package - Through Hole.