B32672Z6333K000
Epcos
Film Capacitor - 0.033 µF - ±10% Tolerance - 310VAC / 630VDC - Polypropylene (PP), Metallized - PC Pins - Radial Package - Thr ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Film Capacitor - 0.033 µF - ±10% Tolerance - 310VAC / 630VDC - Polypropylene (PP), Metallized - PC Pins - Radial Package - Through Hole.