B32652A3474K000
Epcos
Film Capacitor - 0.47 µF - ±10% Tolerance - 160VAC / 250VDC - Polypropylene (PP), Metallized - PC Pins - Radial Package - Thro ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Film Capacitor - 0.47 µF - ±10% Tolerance - 160VAC / 250VDC - Polypropylene (PP), Metallized - PC Pins - Radial Package - Through Hole.