B32620A4273J289
Epcos
Film Capacitor - 0.027 µF - ±5% Tolerance - 200VAC / 400VDC - Polypropylene (PP), Metallized - PC Pins - Radial Package - Thro ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Film Capacitor - 0.027 µF - ±5% Tolerance - 200VAC / 400VDC - Polypropylene (PP), Metallized - PC Pins - Radial Package - Through Hole.