B32529C3334K000
Epcos
Film Capacitor - 0.33µF - ±10% - 160VAC / 250VDC - Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - PC Pins - Radial ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Film Capacitor - 0.33µF - ±10% - 160VAC / 250VDC - Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - PC Pins - Radial Package - Through Hole.